Free (Peninsular) · East MY: RM15 · Same-Day Delivery via Lalamove: RM15
Added to Bag
View CartDescription
Supremacy Silver by Afnan – 100 ml Eau de Parfum for Men
Supremacy Silver by Afnan Perfumes is a fruity smoky woody fragrance that defines masculine sophistication. It opens with apple, pineapple, and black currant, transitions into birch, patchouli, and jasmine, and settles with musk, oakmoss, ambergris, and vanilla. A long-lasting bold scent that’s clean, powerful, and perfect for Malaysia’s tropical climate. Buy original Afnan Perfumes in Malaysia from us with fast delivery and Oriental-style perfume.
Supremacy Silver by Afnan ni bau dia memang segar, maskulin & tahan lama. Campuran epal, nenas, birch dan musk bagi vibe confident & mewah. Haruman ni sesuai untuk lelaki moden kat Malaysia – bau dia fruity tapi ada sentuhan smoky yang nampak eksklusif. Beli perfume Afnan original dari kami dengan penghantaran pantas & jaminan ketulenan.
Product Details
| Brand | Afnan |
| Type | Eau de Parfum (EDP) |
| Concentration | EDP |
| Gender | Male |
| Model | 6290171000976 |
| Size | 100ml |
| Weight | 0.50 kg |
| Dimensions | 12.00 × 12.00 × 20.00 cm |
| Best Seasons | Winter, Summer, Spring, Fall |
| Best Occasions | Everyday, Formal, Casual, Special occasion |
| SKU | Supremacy-4309 |
Easy Returns
This item can be returned within 30 days. View our return policy
Need Help?
Contact our support team at +601128001944, Email or Chat by visiting our Contact page.
Malaysia Shipping
All items ship from Malaysia. Learn more
Customer Reviews
Be the first to review this fragrance
Share your experience below