Free (Peninsular) · East MY: RM15 · Same-Day Delivery via Lalamove: RM15
| Peninsular | FREE — 1–3 business days (KL, Selangor, Johor, Penang, Perak, Melaka, N. Sembilan, Kedah, Kelantan, Terengganu, Pahang, Perlis, Putrajaya) |
| East Malaysia | MYR 15 — 3–5 business days (Sabah, Sarawak & Labuan) |
| Same-Day | MYR 15 — via Lalamove (KL, Selangor & Putrajaya) |
Added to Bag
View CartDescription
House Of Oud Al Wataniah : The Essence of Luxury
House Of Oud Al Wataniah Eau de Parfum is an extraordinary olfactory creation, especially dedicated to men who appreciate refined and sophisticated fragrances. House Of Oud Eau de Parfum is a sensual and captivating fragrance that exudes a confidence and style worthy of admiration. Its rich and sophisticated aromas will attract attention in any circumstance, and the wearer will feel confident and charming. The elegant and refined bottle perfectly complements the olfactory experience of this special perfume, reflecting the nobility and luxury of the perfume inside.
House Of Oud Al Wataniah Notes :
Why Choose House Of Oud Al Wataniah?
Because the House Of Oud brand has been synonymous with luxury for years, choosing their Eternal Perfume means investing in excellence.
Product Details
| Brand | Al Wataniah |
| Type | Perfume |
| Concentration | EDP |
| Gender | Male |
| Model | 5055810030117 |
| Size | 100ml |
| Weight | 0.50 kg |
| Dimensions | 12.00 × 12.00 × 20.00 cm |
| Best Occasions | Special occasion |
| SKU | House-Of-O-490 |
Easy Returns
This item can be returned within 30 days. View our return policy
Need Help?
Contact our support team at +601128001944, Email or Chat by visiting our Contact page.
Malaysia Shipping
All items ship from Malaysia. Learn more
Customer Reviews
Be the first to review this fragrance
Share your experience below