Free (Peninsular) Β· East MY: RM15 Β· Same-Day Delivery via Lalamove: RM15
Added to Bag
View CartDescription
Fakhar Rose Gold by Lattafa β 100 ml Eau De Parfum for Women
Fakhar Rose Gold by Lattafa Perfumes is a luxurious and feminine fragrance that blends rose, jasmine, amber, and vanilla into a soft and elegant aroma. The perfume opens with bright floral notes and settles into a creamy, sweet base thatβs long-lasting and irresistible. Perfect for women who love elegant, romantic, and modern Arabic perfumes. Buy original Fakhar Rose Gold by Lattafa Malaysia and feel confident, beautiful, and classy every day.
Fakhar Rose Gold dari Lattafa Perfumes ni bau dia memang manis, lembut dan sangat feminin. Gabungan rose, jasmine, amber & vanila buat haruman ni nampak mahal dan tahan lama. Sesuai untuk wanita yang suka bau bunga yang elegan dan romantik. Beli Fakhar Rose Gold original Lattafa kat Malaysia dan rasai Aromatic wanita classy yang penuh keyakinan.
Product Details
| Brand | Lattafa |
| Type | Perfume |
| Concentration | EDP |
| Gender | Female |
| Model | 6291107456041 |
| Size | 100ml |
| Weight | 0.50 kg |
| Dimensions | 12.00 Γ 12.00 Γ 20.00 cm |
| Best Seasons | Spring, Summer, Fall, Winter |
| Best Occasions | Everyday, Special occasion, Casual, Formal |
| SKU | Fakhar-per-5744 |
Easy Returns
This item can be returned within 30 days. View our return policy
Need Help?
Contact our support team at +601128001944, Email or Chat by visiting our Contact page.
Malaysia Shipping
All items ship from Malaysia. Learn more
Customer Reviews
Be the first to review this fragrance
Share your experience below