Free (Peninsular) · East MY: RM15 · Same-Day Delivery via Lalamove: RM15
| Peninsular | FREE — 1–3 business days (KL, Selangor, Johor, Penang, Perak, Melaka, N. Sembilan, Kedah, Kelantan, Terengganu, Pahang, Perlis, Putrajaya) |
| East Malaysia | MYR 15 — 3–5 business days (Sabah, Sarawak & Labuan) |
| Same-Day | MYR 15 — via Lalamove (KL, Selangor & Putrajaya) |
Added to Bag
View CartDescription
Your Touch Santal by Maison Alhambra – 100ml Eau de Parfum.
Your Touch Santal by Maison Alhambra A creamy woody fragrance centered around sandalwood with a soft, warm and comforting Aromatic. Opens with subtle spice, moves into smooth milky sandalwood, and finishes with amber, musk and dry woods for a long‑lasting elegant trail. Your Touch Santal by Maison Alhambra ni bau dia smooth, creamy & woody. Sandalwood dia lembut, warm dan very comforting. Ada amber & musk bagi tahan lama dan rasa premium. Sesuai untuk lelaki & wanita yang suka bau clean, elegant & timeless.
Product Details
| Brand | Maison Alhambra |
| Type | Eau de Parfum (EDP) |
| Concentration | EDP |
| Gender | Unisex |
| Model | 6290362347989 |
| Size | 100ml |
| Weight | 0.50 kg |
| Dimensions | 12.00 × 12.00 × 20.00 cm |
| Best Seasons | Spring, Fall, Winter |
| Best Occasions | Daily, Office, Casual |
| SKU | YOUR-TOUCH-SANTAL |
Easy Returns
This item can be returned within 30 days. View our return policy
Need Help?
Contact our support team at +601128001944, Email or Chat by visiting our Contact page.
Malaysia Shipping
All items ship from Malaysia. Learn more
Customer Reviews
Be the first to review this fragrance
Share your experience below