Free (Peninsular) Β· East MY: RM15 Β· Same-Day Delivery via Lalamove: RM15
| Peninsular | FREE β 1β3 business days (KL, Selangor, Johor, Penang, Perak, Melaka, N. Sembilan, Kedah, Kelantan, Terengganu, Pahang, Perlis, Putrajaya) |
| East Malaysia | MYR 15 β 3β5 business days (Sabah, Sarawak & Labuan) |
| Same-Day | MYR 15 β via Lalamove (KL, Selangor & Putrajaya) |
Added to Bag
View CartDescription
Iconic Nuit Pour Homme 100ml EDP for Men by Grandeur Perfumes
Iconic Nuit Pour Homme 100ml EDP for Men by Grandeur Perfumes a bold menβs fragrance. This scent blends spicy, fresh, sweet, and woody notes to create a modern, long-lasting aroma that exudes elegance and masculinity. Perfect for evening wear, special occasions, or making a lasting impression, Iconic Nuit is a versatile perfume for confident men. Middle Eastern style scent, premium quality, and ready stock β a must-have in every collection.
Product Details
| Brand | Grandeur |
| Type | Eau de Parfum (EDP) |
| Concentration | EDP |
| Gender | Male |
| Model | 5055810038526 |
| Size | 100ml |
| Weight | 0.50 kg |
| Dimensions | 12.00 Γ 12.00 Γ 20.00 cm |
| Best Seasons | Winter, Summer, Spring, Fall |
| Best Occasions | Formal, Everyday, Special occasion, Casual |
| SKU | Iconic-Nui-26 |
Easy Returns
This item can be returned within 30 days. View our return policy
Need Help?
Contact our support team at +601128001944, Email or Chat by visiting our Contact page.
Malaysia Shipping
All items ship from Malaysia. Learn more
Customer Reviews
Be the first to review this fragrance
Share your experience below